Programul meciurilor de la Copa America




Joi spre vineri debutează Copa America, iar meciurile sunt transmise în direct de Digi Sport.
Cotele pentru câștigarea trofeului Copa America sunt următoarele: Argentina este favorită cu o cotă de 2,98 , Brazilia este a doua favorită la cota 4,60 și Chile este pe locul 3 în opinia specialiștilor la cota 5,20. Columbia are cota 7,80 că va câștiga Copa America, iar Uruguay are cota 17.

Grupele de la Copa America:
Grupa A: Chile, Mexic, Bolivia, Ecuador
Grupa B: Argentina, Uruguay, Paraguay, Jamaica
Grupa C: Brazilia, Columbia, Peru, Venezuela

Programul meciurilor:
Grupa A: Chile, Mexic, Bolivia, Ecuador


12 iunie, ora 02:30, Santiago: Chile - Ecuador
13 iunie, ora 02:30, Vina del Mar: Mexic - Bolivia
16 iunie, ora 00:00 Valparaiso: Ecuador - Bolivia
16 iunie, ora 02:30, Santiago: Chile - Mexic
20 iunie, ora 00:00, Rancagua: Mexic - Ecuador
20 iunie, ora 00:00, Santiago: Chile - Bolivia

Grupa B: Argentina, Uruguay, Paraguay, Jamaica

13 iunie, ora 22:00, Antofagasta: Uruguay - Jamaica
14 iunie, ora 00:30, La Serena: Argentina - Paraguay
17 iunie, ora 00:00, Antofagasta: Paraguay - Jamaica
17 iunie, ora 02:30, La Serena: Argentina - Uruguay
20 iunie, ora 22:00, La Serena: Uruguay - Paraguay
21 iunie, ora 00:30, Vina del Mar: Argentina - Jamaica

Grupa C: Brazilia, Columbia, Peru, Venezuela

14 iunie, ora 22:00, Rancagua: Columbia - Venezuela
15 iunie, ora 00:30, Temuco: Brazilia - Peru
18 iunie, ora 03:00, Santiago: Brazilia - Columbia
19 iunie, ora 02:30, Valparaiso: Peru - Venezuela
21 iunie, ora 22:00, Temuco: Columbia - Peru
22 iunie, ora 00:30, Santiago: Brazilia - Venezuela

Se vor califica primele 2 echipe din fiecare grupa plus inca 2 de pe locul 3 cu cel mai bun punctaj.

Sferturi de finala

1 - 25 iunie, ora 02:30, Santiago: Castigatoarea grupa A - Locul 3 grupa B/C

2 - 26 iunie, ora 02:30, Temuco: Locul 2 grupa A - Locul 2 grupa C

3 - 27 iunie, ora 02:30, Vina del Mar: Castigatoarea grupa B - Locul 3 grupa A/C

4 - 28 iunie, ora 00:30, Concepcion: Castigatoarea grupa C - Locul 2 grupa B

Semifinale

30 iunie, ora 02:30, Santiago: Castigatoarea sfert de finala 1 - Castigatoarea sfert de finala 2

1 iulie, ora 02:30, Concepcion: Castigatoarea sfert de finala 3 - Castigatoarea sfert de finala 4

Finala mica - 4 iulie, ora 02:30, Concepcion
Finala mare - 4 iulie, ora 23:00, Santiago.

Comentarii

Postări populare de pe acest blog

Ce inseamna GG la pariuri?

Ce inseamna PsF1?

Handicap asiatic pe goluri marcate under si over