Statistica la Real Madrid - Atletico si Monaco - Juventus

Azi, de la ora 21:45, se vor disputa 2 meciuri importante pentru calificarea în semifinalele Champions League.
Știu că o să pariați pe diferite opțiuni la meciurile Real Madrid - Atletico și Monaco - Juventus. Am scris acest articolul ca să vin în ajutorul vostru cu niște informații statistice.

Statistica la Real Madrid - Atletico Madrid. În tur scorul a fost 0-0.
Real Madrid a câștigat 78% din meciurile jucate în acest sezon. 75% din meciurile Realului din Madrid se termină cu peste 2,5 goluri. Nu știu dacă va fi cazul și în seara asta pentru că Atletico se apară foarte bine.
Real Madrid a înscris de fiecare dată în acest sezon fotbalistic când a jucat pe Santiago Bernabeu. Real Madrid este neînvinsă în ultimele 14 meciuri jucate acasă.

Atletico Madrid este neînvinsă în ultimele 9 meciuri. 62% din golurile marcate de Atletico au fost marcate în prima repriză.
Atletico Madrid a marcat prima în 72% din meciurile din acest sezon.

Statistica la Monaco - Juventus. În tur scorul a fost 1-0 pentru Juventus.
73% din meciurile lui Monaco s-au terminat cu sub 2,5 goluri.
Monaco a făcut 3 egaluri în ultimele 3 partide jucate acasă: 1-1 cu Rennes, 0-0 cu Montpellier și 1-1 cu St Etienne.
Monaco este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 13 meciuri(o fi cu ghinion?) jucate pe teren propriu.

Juventus a câștigat 71% din meciurile acestui sezon. Juventus a deschis scorul în 77% din partidele de fotbal diputate până acum.
Juventus a condus la pauză în 58% din meciurile jucate până azi în toate competițiile.