Programul meciurilor de la Cupa Mondiala

programul meciurilor Cupa Mondiala

Toate meciurile de la Cupa Mondiala din Rusia vor fi transmise in direct de Tvr1. Dintre toate echipele calificate, o surpriza placuta o reprezinta Peru. Aceasta Nationala de fotbal joaca la Cupa Mondiala dupa 36 de ani, dar are o misiunea grea intr-o grupa cu Franta, Australia si Danemarca. Primul meci al echipei Peru va avea loc pe 16 Iunie impotriva Danemarcei.

Brazilia este cotata la casele de pariuri online cu cele mai mari sanse de castigare a Campionatului Mondial de Fotbal. Brazilia va juca primul meci impotriva Elvetiei pe 17 Iunie 2018. Cota la victorie pe Betfair a brazilienilor este 1,38 si egalul are cota 4,70. Surpriza, adica o victorie a Elvetiei, are cota 9,40.

Programul meciurilor de la Cupa Mondiala

Grupa A
14 iunie, 18:00 – Rusia – Arabia Saudită (Moscova, Lujniki)
15 iunie, 15:00 – Egipt – Uruguay (Ekaterinburg)
19 iunie, 21:00 – Rusia – Egipt (Sankt Petersburg)
20 iunie, 18:00 – Uruguay – Arabia Saudită (Rostov-pe-Don)
25 iunie, 17:00 – Uruguay – Rusia (Samara)
25 iunie, 17:00 – Arabia Saudită – Egipt (Volgograd)

Grupa B
15 iunie, 18:00 – Maroc – Iran (Sankt Petersburg)
15 iunie, 21:00 – Portugalia – Spania (Soci)
20 iunie, 15:00 – Portugalia – Maroc (Moscova, Lujniki)
20 iunie, 21:00 – Iran – Spania (Kazan)
25 iunie, 20:00 – Spania – Maroc (Kalinigrad)
25 iunie, 20:00 – Iran – Portugalia (Saransk)

Grupa C
16 iunie, 13:00 – Franţa – Australia (Kazan)
16 iunie, 17:00 – Peru – Danemarca (Saransk)
21 iunie, 15:00 – Franţa – Peru (Ekaterinburg)
21 iunie, 18:00 – Danemarca – Australia (Samara)
26 iunie, 17:00 – Danemarca – Franţa (Moscova, Lujniki)
26 iunie, 17:00 – Australia – Peru (Soci)

Grupa D
16 iunie, 16:00 – Argentina – Islanda (Moscova, Spartak)
16 iunie, 22:00 – Croaţia – Nigeria (Kalinigrad)
21 iunie, 21:00 – Argentina – Croaţia (Novgorod)
22 iunie, 18:00 – Nigeria – Islanda (Volgograd)
26 iunie, 21:00 – Islanda – Croaţia (Rostov)
26 iunie, 21:00 – Nigeria – Argentina (Sankt Petersburg)

Grupa E
17 iunie, 15:00 – Costa Rica – Serbia (Samara)
17 iunie, 21:00 – Brazilia – Elveţia (Rostov)
22 iunie, 15:00 – Brazilia – Costa Rica (Sankt Petersburg)
22 iunie, 21:00 – Serbia – Elveţia (Kalinigrad)
27 iunie, 21:00 – Serbia – Brazilia (Moscova, Spartak)
27 iunie, 21:00 – Elveţia – Costa Rica (Novgorod)

Grupa F
17 iunie, ora 18:00 – Germania – Mexic (Moscova, Lujniki)
18 iunie, ora 15:00 – Suedia – Coreea de Sud (Novgorod)
23 iunie, ora 21:00 – Germania – Suedia (Soci)
23 iunie, ora 18:00 – Coreea de Sud – Mexic (Rostov)
27 iunie, ora 17:00 – Mexic – Suedia (Ekaterinburg)
27 iunie, ora 17:00 – Coreea de Sud – Germania (Kazan)

Grupa G
18 iunie, ora 18:00 – Belgia – Panama (Soci)
18 iunie, ora 21:00 – Tunisia – Anglia (Volgograd)
23 iunie, ora 15:00 – Belgia – Tunisia (Moscova, Spartak)
24 iunie, ora 15:00 – Anglia – Panama (Novgorod)
28 iunie, ora 21:00 – Anglia – Belgia (Kalinigrad)
28 iunie, ora 21:00 – Panama – Tunisia (Saransk)

Grupa H
19 iunie, ora 18:00 – Polonia – Senegal (Moscova, Spartak)
19 iunie, ora 15:00 – Columbia – Japonia (Saransk)
24 iunie, ora 18:00 – Japonia – Senegal (Ekaterinburg)
24 iunie, ora 21:00 – Polonia – Columbia (Kazan)
28 iunie, ora 17:00 – Senegal – Columbia (Volgograd)
28 iunie, ora 17:00 – Japonia – Polonia (Samara)

Optimi de finala Program Campionat Mondial Rusia 2018
30 iunie, ora 17:00 – locul 1 grupa C – locul 2 grupa D (Kazan)
30 iunie, ora 21:00 – locul 1 grupa A – locul 2 grupa B (Soci)
1 iulie, ora 17:00 – locul 1 grupa B – locul 2 grupa A (Moscova, Lujniki)
1 iulie, ora 21:00 – locul 1 grupa D – locul 2 grupa C (Novgorod)
2 iulie, ora 17:00 – locul 1 grupa E – locul 2 grupa F (Samara)
2 iulie, ora 21:00 – locul 1 grupa G – locul 2 grupa H (Rostov-pe-Don)
3 iulie, ora 17:00 – locul 1 grupa F – locul 2 grupa E (Sankt Petersburg)
3 iulie, ora 21:00 – locul 1 grupa H – locul 2 grupa G (Moscova, Spartak)

Sferturi de finala Program Campionat Mondial Rusia 2018
6 iulie, ora 17:00 – castigatoarea meciului 1 din optimi – castigatoarea meciului 2 din optimi (Novgorod)
6 iulie, ora 21:00 – castigatoarea meciului 6 din optimi – castigatoarea meciului 5 din optimi (Kazan)
7 iulie, ora 17:00 – castigatoarea meciului 8 din optimi – castigatoarea meciului 7 din optimi (Samara)
7 iulie, ora 21:00 – castigatoarea meciului 3 din optimi – castigatoarea meciului 4 din optimi (Soci)

Semifinale Program Campionat Mondial Rusia 2018
10 iulie, ora 21:00 – castigatoarea meciului 2 din sferturi – castigatoarea meciului 1 din sferturi (Sankt Petersburg)
11 iulie, ora 21:00 – castigatoarea meciului 4 din sferturi – castigatoarea meciului 3 din sferturi (Moscova/Lujniki)

Finala mica Program Campionat Mondial Rusia 2018:
14 iulie, ora 17:00 – echipa invinsa in semifinala 1 – echipa invinsa in semifinala 2 (Sankt Petersburg)

Finala Program Campionat Mondial Rusia 2018:
15, iulie, ora 18:00 – castigatoarea semifinalei 1 – castigatoarea semifinalei 2 (Moscova/Lujniki)

Sursa poza sptfm.ro

Comentarii

Postări populare de pe acest blog

Ce inseamna GG la pariuri?

Ce inseamna PsF1?

Ce reprezinta pariul pauza/final?